Wyślij wiadomość
Alpha Clean Air Technology Co.,Ltd
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : bertha

Numer telefonu : 15302602812

WhatsApp : +8615302602812

Free call
Alpha Clean Air Technology Co.,Ltd

Twój partner dla lepszego powietrza

Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: 200000-400000 Rok założenia: 2015
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Alpha clean air technology co ltd jest dostawcą gotowych rozwiązań do pomieszczeń czystych, specjalizującym się w projektowaniu, produkcji, budowie, uruchomieniu i usługach walidacji pomieszczeń czystych i powiązanych produktów.

Siedziba firmy znajduje się w prowincji Shenzhen Guangdong. Firma stworzyła zespół o doświadczonym, wykwalifikowanym i silnym poczuciu odpowiedzialności.Firma przywiązuje dużą wagę do naukowej produkcji i zarządzania, posiada zaawansowany sprzęt produkcyjny i technologię produktów oraz stosuje naukowe i rygorystyczne metody testowania.Doskonały system zarządzania jakością to gwarancja jakości produktu.

W dziedzinie kontroli zanieczyszczenia powietrza nieustannie wprowadzamy innowacje, aby sprostać potrzebom branż technicznych, takich jak elektronika precyzyjna, medycyna i zdrowie, kosmetyki, żywność, oprzyrządowanie precyzyjne, lotnictwo, bioinżynieria i badania naukowe.

Zarządzanie własnością

Kiedy twoja sala operacyjna, laboratorium, warsztat GMP, fabryka elektroniki i inne czyste przestrzenie napotykają problemy, które mają wpływ na twoją pracę ...

Kiedy Twoja czysta przestrzeń ma problemy i wymaga serwisu ...

Gdy Twoja czysta przestrzeń i różne urządzenia wymagają wymiany i konserwacji ...

—— Rozwiążmy problem za Ciebie.

„Handluj uczciwie, biznes profesjonalnie” jako filozofia firmy. Zapewnienie najwyższej jakości usług i usług.

Zakres biznesowy

Konsultacje, projektowanie, budowa, testowanie, odbiór i konserwacja nowej konstrukcji, renowacja i modernizacja sal operacyjnych, laboratoriów, warsztatów GMP, warsztatów elektronicznych itp. Pomieszczenia czyste.

Sprzęt do oczyszczania powietrza (prysznic powietrzny, czysty stół warsztatowy, filtr wentylatora FFU, czysta szopa, skrzynia przepustowa, doprowadzenie powietrza, szafa bezpyłowa, szafa powietrzna typu kombinowanego itp.), Materiały do ​​oczyszczania (różne filtry powietrza, ubrania bezpyłowe, czapki, buty, rękawiczki, nakładki na palce, maski, bezpyłową ściereczkę, lepkie maty itp.) oraz medyczny sprzęt laboratoryjny (szafy bezpieczeństwa biologicznego, inkubatory biologicznej stałej temperatury i wilgotności, wyciągi itp.).

Produkty elektromechaniczne: natrysk powietrzny, niskoszumowy FFU, wentylator serii DF, przyrząd do pomieszczeń czystych (licznik cząstek, anemometr, miernik hałasu, miernik natężenia oświetlenia itp.).

Historia
Usługa

Chiny Alpha Clean Air Technology Co.,Ltd profil firmy 0Chiny Alpha Clean Air Technology Co.,Ltd profil firmy 1Chiny Alpha Clean Air Technology Co.,Ltd profil firmy 2Chiny Alpha Clean Air Technology Co.,Ltd profil firmy 3

 

Projekt pomieszczeń czystych

Zrób wycenę budżetową dla projektu pomieszczenia czystego, określając swoje potrzeby i cele, przepisy i wymagania klasyfikacyjne, ogólne specyfikacje techniczne i wszelkie inne wymagania.

Sufity pomieszczeń czystych, drzwi, podłoga, system mechaniczny, system HVAC i tak dalej - wszystko to powinno zostać ocenione.

Zaprojektujemy Twoje pomieszczenie czyste i zakwalifikujemy projekt (DQ), aby spełniał Twoje wymagania (URS), a szczegółowe rysunki dotyczące pomieszczeń czystych i HVAC zostaną zatwierdzone na Twoim końcu.

Produkcja

Modułowe pomieszczenia czyste Alpha clean są budowane z modułowych paneli i prefabrykowane w naszej własnej fabryce.

Alpha clean jest nie tylko dostawcą gotowych rozwiązań do pomieszczeń czystych, ale także producentem głównych produktów do pomieszczeń czystych, takich jak prysznice powietrzne do pomieszczeń czystych, przejścia przelotowe, czyste ławki, drzwi i okna, meble ze stali nierdzewnej itp.

Od zakupu materiałów po testy przed wysyłką, cały proces produkcyjny jest ściśle wykonywany przez naszych specjalistów zgodnie z uznanymi normami międzynarodowymi.

Dążymy do zagwarantowania wydajności naszych produktów, zadowolenie klientów i dobra jakość są naszymi priorytetami.

Budowa i instalacja

Projekt konstrukcji pomieszczenia czystego musi być kompleksowo rozważony w oparciu o rzeczywistą sytuację, a następnie zgodny z odpowiednimi normami i specyfikacjami oraz sformułować plan budowy zgodnie z określonymi szczegółowymi rysunkami konstrukcyjnymi.Cały proces budowy projektu oczyszczania jest przeprowadzany krok po kroku, aby upewnić się, że jakość konstrukcji czystego warsztatu spełnia wymagania., aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Proces konstrukcyjny inżynierii pomieszczeń czystych

Pomiar liniowy → Inżynieria pomieszczeń czystych Wyrównanie gruntu → Instalacja rur wentylacyjnych → Instalacja obudowy pomieszczenia czystego → Instalacja sufitu w pomieszczeniu czystym → Budowa podłogi w pomieszczeniu czystym → Instalacja wyposażenia instrumentu → Instalacja sprzętu wentylacyjnego i tuyere → Uruchomienie sprzętu → Pełny test systemu

Wreszcie, dostawca musi dostarczyć podręcznik konserwacji pomieszczenia czystego, materiały szkoleniowe i dokumentację szkoleniową, listę części zamiennych, pierwszy zapis testu czyszczenia, właściciel wypełnia dziennik użytkowania pomieszczenia czystego jako załącznik do IQ.

Po zatwierdzeniu raportu IQ pomieszczenia czystego wskazuje on, że system pomieszczeń czystych został potwierdzony i certyfikat może być oddany do użytku.To także ważny kamień milowy w projekcie.

Uruchomienie i walidacja

Aby upewnić się, że pomieszczenie czyste działa prawidłowo, odbiór i testy zostaną przeprowadzone przed zakwalifikowaniem wniosku o akceptację.

Testy w pomieszczeniach czystych można przeprowadzić w trzech przedziałach czasowych, które są zakończone, w trybie gotowości i podczas pracy.Nie każdy element testowy musi być testowany w trzech punktach w czasie, ale w zależności od jego typu i potrzeb konstrukcyjnych.

Test ukończenia

Oznacza to, że pomieszczenie czyste i wszystkie związane z nim obiekty pomocnicze zostały ukończone i sprawne, ale sprzęt produkcyjny i personel nie weszły na teren zakładu.

Test gotowości (statyczny)

Oznacza to, że pomieszczenie czyste zostało ukończone, sprzęt produkcyjny został zainstalowany i działa, ale personel jeszcze nie wszedł na teren zakładu.

Test w działaniu (dynamiczny)

Wszystkie obiekty i personel obsługujące pomieszczenia czyste weszły i działają normalnie.

Programy testowania pomieszczeń czystych mogą obejmować poniższe

* Test prędkości wiatru, objętości powietrza i jednorodności * Test równoległości przepływu powietrza

* Test liczby zawieszonych cząstek * Test liczby kolonii bakterii

* Test temperatury i wilgotności * Test różnicy ciśnień w pomieszczeniu

* Test integralności strefy wolnej od kurzu * Test szczelności filtra

* Test odpowiedzi * Test hałasu

* Test wibracji * Test oświetlenia

Jaki rodzaj planowania i projektowania pomieszczeń czystych spełnia najlepsze wymagania procesowe?

Najbardziej energooszczędny

Niskie koszty inwestycyjne i niskie koszty eksploatacji

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać wszystkie potrzeby związane z budżetowaniem i planowaniem pomieszczeń czystych

Nasz zespół

Programy testowania pomieszczeń czystych mogą obejmować poniższe

 • Prędkość wiatru, objętość powietrza i test jednorodności
 • Test równoległości przepływu powietrza
 • Test liczby zawieszonych cząstek
 • Test liczby kolonii bakterii
 • Test temperatury i wilgotności
 • Test różnicy ciśnień w pomieszczeniu
 • Test integralności strefy wolnej od kurzu
 • Test szczelności filtra
 • Test odpowiedzi
 • Test hałasu
 • Test wibracji
 • Test oświetlenia

Jaki rodzaj planowania i projektowania pomieszczeń czystych spełnia najlepsze wymagania procesowe?

Najbardziej energooszczędny

Niskie koszty inwestycyjne i niskie koszty eksploatacji

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać wszystkie potrzeby związane z budżetowaniem i planowaniem pomieszczeń czystych

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość